Úvodní >> Beskydy >> Velké Karlovice >> Hotel Horal

Hotel Horal Velké Karlovice

Stručné info

Hotel Horal Velké Karlovice

Co vám hotel nabízí?

 • 2 l. pokoj Standard s příslušenstvím - 20895,-Kč
 • 2 l. pokoj Standard Deluxe s přísl. a možn. 1 přistýlky - 24045,-Kč
 • Rodinný pokoj s přísl. pro 2 os. a možn. 2 přistýlek - 32060,-Kč
 • 2 l. suite Spa s přísl. a možn. 2 přistýlek - 36645,-Kč

Adresa

 • Léskové 583, 756 06  Velké Karlovice (mapa)

Podrobnější informace

Ubytování v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích nabízí dostatek komfortu pro všechny, kteří chtějí trávit letní či zimní dovolenou v malebné přírodě Moravskoslezských Beskyd. Ubytování je zajištěno v několika menších objektech, které velmi vkusně zapadají do beskydské krajiny. Budete zde obklopeni lesy a vrcholky hor s hustou sítí turistických i cyklistických tras, rozhlednami a dalšími přírodními památkami, které uspokojí milovníky aktivní dovolené. Příznivci horské cyklistiky jistě dají za vděk náročným kopcovitým terénem a bikeparkem, který nabízí široké možnosti pro fanoušky adrenalinové jízdy na horském kole. Ani v zimě se zde ale nudit nebudete. Beskydy patří k místům, které nabízí bohatou sněhovou nadílku, a tak není divu, že jsou hojně navštěvovány milovníky zimních sportů. Lyžařské areály, upravené běžecké trasy, to a mnoho dalšího vám zpříjemní zimní dovolenou v Beskydech.

Služby hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

 • luxusně vybavené pokoje
 • termální bazény
 • saunový svět
 • fitness centrum
 • masáže
 • kulinářské akce
 • nejrůznější pobytové balíčky
 • a spoustu dalších...

Vybavení pokojů hotelu Horal

Ubytování v hotelu Horal nabízí komfortní zázemí v nově zařízených residencích. Jedinečný styl hotelu dotváří interiér pokojů, který kombinuje prvky kamene a dřeva, což dokonale dokreslí celkovou atmosféru horského hotelu. Na výběr je z několika kategorií pokojů:

Pokoje Standard

Dvoulůžkové pokoje s vlastním moderním sociálním zařízením, jsou vybavené LCD televizorem, pracovním stolem s telefonem, minibarem a trezorem pro vaše cennosti. Připojení k internetu v těchto pokojích je zajištěno pomocí kabelového připojení, který je možné zapůjčit na recepci hotelu. K odkládání lyží a lyžařského vybavení je možné využít prostor na chodbě v blízkosti pokojů.

Rodinné pokoje

Rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybavené LCD televizorem, pracovním stolem, telefonem, minibarem, trezorem pro vaše cenné věci a internetovým připojením, které je zdarma součástí pobytu. Vlastní sociální zařízení v moderním stylu je samozřejmostí každého pokoje. Pro zvýšení komfortu je k dispozici několik podkrovních pokojů s odděleným sociálním zařízením od koupelny. Také rodinné pokoje nabízí prostor pro uschování lyží a lyžařského vybavení.

Pokoje Standard Deluxe

Čtyřhvězdičková residence E nabízí velmi luxusní pokoje alpského stylu. Disponují balkonem a výhledem na golfové hřiště. Krásami beskydských vrcholků se tak můžete kochat přímo z pohodlí svého pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, je vybaven LCD televizorem, minibarem, pracovním stolem s telefonem a trezorem pro vaše cennosti. Pět sousedních pokojů je propojeno uzamykatelnými dveřmi. Pokud tedy chcete být v kontaktu se svými přáteli či rodinou, je možné tyto pokoje vzájemně propojit. K dispozici je zdarma připojení k internetu a společná lyžárna v budově.

Apartmány Suite Spa

Pokud si chcete užít dovolenou se vším přepychem, jsou pro vás připravené nejluxusnější a nejvybavenější apartmány hotelu. Ty disponují oboustranným krbem, který podpoří romantickou atmosféru hotelu Horal. Moderní vybavení apartmánů doplňuje špičkový LED televizor na otočném podstavci, audio technika se systémem 5.1 a DVD přehrávač. Po náročném dni v přírodě si tak můžete odpočinout a zrelaxovat v soukromí apartmánů. Špičková audiovizuální technika vám v tom jistě pomůže. Soukromá finská sauna pro dvě osoby je součástí koupelny se sprchovým koutem. Ke komfortu a pohodlí hostů jistě také přispěje sociální zařízení oddělené od koupelny. Apartmány jsou vybavené balkonem. Vy se tak můžete kochat nezaměnitelnými pohledy do okolní beskydské krajiny přímo z pohodlí svých pokojů. Samozřejmostí je také připojení k internetu, které je v ceně pobytu, trezor a minibar. Lyžárna je pro hosty rezidence E společná.

Mapa

Oslovila vás tato nabídka?


Nevybrali jste si? Podívejte se na další hotely v okolí.