Úvodní >> Beskydy >> Čeladná >> Miura Hotel

Miura Hotel

Stručné info

Miura Hotel

Co vám nabízí?

  • 1-lůžkový pokoj - 3067,-Kč / 1 os / 1 noc
  • 2-lůžkový pokoj - 4000,-Kč / 2 os / 1 noc

Adresa

  • Čeladná 887, 739 12  Čeladná (mapa)

Cena od: 21469 Kč / 7 nocí


Podrobnější informace

Miura Hotel v Čeladné se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd a leží přímo na 7. fairwayi golfového hřiště Čeladná. Tento jedinečný hotelový koncept téměř dokonale spojuje design, umění, Miura SPA, golf a úchvatnou přírodu Beskyd. Hotel nabízí ubytování ve 44 pokojích 3 kategorií a pro stravování je k dispozici hotelová restaurace, která nabízí celou řadu místních kulinářských specialit.

Deluxe pokoje

Pokoje typu Deluxe jsou typické originálním designem a jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi. Každý z těchto pokojů disponuje výhledem na golfové hřiště. K vybavení pokoje patří LCD TV, připojení k internetu, trezor, pracovní stůl a dalším vybavením, které poslouží vašemu komfortu.

Pokoje typu Junior Suite

Junior Suite pokoje nabízí větší prostor než Deluxe pokoje. Sedací kout v pokoji a jedinečné výhledy na Lysou horu, Ondřejník či další vrcholky Beskyd, jsou velkým benefitem těchto pokojů. Pokoje disponují postelí velikosti Queen a rozkládací pohovkou téže velikosti. Pokoje jsou vybavené standardním vybavením jako je v pokojích Deluxe.

Miura Suite

Miura Suite je situován do nejvyššího patra hotelu a jedná se o nejprostornější apartmány se dvěma samostatnými ložnicemi a koupelnami. Apartmány jsou vybavené zvukovým systémem Bang & Olufsen pro dokonalý prožitek z hudby. Stejně jako pokoje typu Junior Suite a Deluxe jsou tyto pokoje vybavené LCD TV, připojením k internetu, trezorem, pracovní stolem a dalším vybavením.

Mapa

Oslovila vás tato nabídka?