Úvodní >> Jižní Morava >> Velké Pavlovice >> Opilé Sklepy

Opilé Sklepy Velké Pavlovice

Stručné info

Opilé Sklepy Velké Pavlovice

Co vám nabízí?

  • 1-lůžkový pokoj - 1884,-Kč / 1 os / 1 noc
  • 2-lůžkový pokoj - 1884,-Kč / 2 os / 1 noc

Adresa

  • Pod Starou horou, 691 06  Velké Pavlovice (mapa)

Cena od: 13188 Kč / 7 nocí


Podrobnější informace

Apartmány Opilé sklepy ve Velkých Pavlovicích tvoří 15 sklepních objektů, které jsou netradiční svou barevností. Jsou položené do svahu Staré Hory a tvoří nepřehlédnutelnou dominantu Velkých Pavlovic. Stylově zařízené apartmány s balkonem s neopakovatelným výhledem do okolí poskytnou ubytovaným hostům komfort a nezapomenutelný zážitek během pobytu ve Velkých Pavlovicích. Co by to bylo za sklepy na jižní Moravě, kdybyste zde neměli možnost degustace kvalitních moravských vín. K relaxaci či odpolední siestě můžete využít přilehlou zahradu, na které je možné při pěkném počasí grilovat nejrůznější pochoutky z masa či zeleniny. O svůj automobil nemusíte mít během dovolené strach. Nechte jej s klidnou duší na přilehlém parkovišti v objektu.

Velké Pavlovice patří k nejznámějším vinařským místům na Břeclavsku a mohou se pochlubit moderní vinařskou stezkou, která leží na úpatí nejznámější vinařské trati Stará hora. Rovinaté okolí je ideální pro pořádání cyklistických či pěších výletů či poznávání různých vinařských oblastí jižní Moravy. Během dovolené budete mít jistě mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. V okolí můžete navštívit celou řadu kulturních či historických památek.

Vybavení apartmánů

Ubytovací komplex zde tvoří patnáct sytě zelených, zářivě žlutých, modrých a oranžových vinných sklípků umístěných v jedné řadě. Každý z apartmánů disponuje dvěma ložnicemi s vlastním hygienickým zázemím. Součástí apartmánů je také moderní nábytek, TV se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu. Apartmány jsou vybavené balkonem a dobře zařízenou kuchyňkou s jídelním stolem, kterou můžete využít pro přípravu pokrmů dle svých představ. Pokud byste nechtěli na své dovolené trávit čas vařením, tak můžete využít služeb některé z místních restaurací. O vaše chuťové buňky bude jistě kvalitně postaráno.

Mapa

Oslovila vás tato nabídka?